Hakkımızda

Şirket Profili

 Buz 24 firması 2008 yılında İstanbul / Bahçeşehir - Esenkent'de SunFlower AVM içinde 120 m2 büyüklüğünde Sentetik Buz Pisti kurarak ve bunun işletmeciliğini yaparak sektöre giriş yapmıştır.Bununla kalmayıp Türkiye'de herkesin genelde yabancı olduğu buz sporları ve özellikle buz hokeyi sporu ve tekerlekli patenler ile ekstrem sporlar (short track v.b) konusunda çeşitli distribütörlükleri de bünyesine katarak bu alanda aktif bir rol oynamaya başlamıştır.

      Buz 24 Türkiye'de bu alanda var olan açığı tespit etmiş ve yatırımlarını bu doğrultuda yapmış olup, yapmaya da devam etmektedir.Bugun gelmiş oldugu konum itibariyle, herkeslerin bu sektöre bakış açısını olumlu yönde değiştirmiştir.

      2011 yılında İzmir'de açılan Olimpik Buz Salonunun açılması sonucu orada görmüş oldugu talep dogrultusunda 2011 yılı Ekim ayının başında İzmir'de ikinci Şubesini de bünyesine katmıştır. İşletmeciliğini üstlendiği sentetik buz pistini de devrederek sadece bu pistlerin Türkiye'de satış ve kurulum ve teknik destek hakkını Süper Glide Firmasından (Amerika) almayı başarmış olup, Türkiye distribütörlüğüne başlamıştır.

      Satış yelpazemizde yer alan ürünlerimizin çeşitliliği yaklaşık 2500'den fazladır. Satışlarımızı parekende (mağazalarımızda) ve online satış sayfamız üzerinden (www.buz24satis.com) ve toptan ve de kurumsal olarak Türkiye'nin her yerine yaptığımız gibi aynı zamanda ihracaat da yapmaktayız. (Türkmenistan, İran v.b)

      Satışını yaptığımız ürünlerimizle ilgili aynı zamanda teknik servis hizmetilerimiz de vardır. Paten , kask bakımları patenlere oluk açma, sentetik buz pisti bakımları vb. hizmetleri de müşterilerimize sağlamaktayız.

      Ayrıca 2011 Erzurum Kış Olimpiyatların'nın ana sponsorlarından biri de Buz 24 firmasıdır.

      Her geçen gün Türkiye'de bu sektörle ilgili tesisler çoğalmakta ve Alış Veriş Merkezleri içerisinde eğlence alanı olarak gerçek ve sentetik buz pistlerininin tercihi artmaktadır. Hatta birçok belediyeler yaptıkları etkinlik çalışmaları içerisinde,gerek açık alanda olsun gerekse kapalı alanda olsun özellikle sentetik buz pistini kiralama veya daimi olarak bu tür tesislerin kurulmasından yana tercihlerini kullanmaktadırlar.

10268902_718208991616589_1326369636_n

Misyonumuz

Ülkemizde bu sporların yaygınlaşmasına öncü olmak, sponsorluk ve etkinlikler ile her yaştan insanı bu sporlara teşvik etmek istiyoruz.

Bakırköy’de bulunan 300 metrekarelik alana sahip yeni şubemizin içerisinde yer alacak olan Türkiye’deki tek kapalı skatepark projesi ile tüm extreme spor sevenleri tek bir çatı altında toplamak istiyoruz.

Translate »